Sapanca bungalov kiralama , Sapanca bungalov
0%
palm palm

Sapanca'dan Kareler

Ülkemizin cennet köşelerinden Sapanca'ya ait birbirinden güzel resimler.

 Türkiye’ nin En büyük cam terasına sahip restaurantı olan Ayrı Gezegen Cam Teras restaurant Kartepe’ nin İncisi konumundadır. 150 kişilik kapalı 5000 kişilik açık alanı bulunan Ayrı gezegen Cam terası dünya mutfağından enfes lezzetler ile hizmet sağlamaktadır.

 

         Çeşitli hizmetler:

         Serpme Kahvaltı

         Izgara Çeşitleri

         Tatlı Çeşitleri

         Kendin pişir kendin yekonsepti

         ATV ile Safari

         Çocuk Oyun Parkı

         Zipline

         Trekking

         Piknik alanı

         Nargile

         Kamp Alanı

         Cem Terası

         Seyir Tepesi

1 Temmuz 2011 tarihinde Ormanya’nın kurulu olduğu alan Uzuntarla Tabiat Parkı olarak ilan edilmiştir.

Sapanca Gölü kenarında birçok tesis, kano hazırlıkları ve öğrenimi için uygun alanlar oluşturuyor. Burada kiralanabilen modelleri dilerseniz eğitmenler eşliğinde dilerseniz tek başınıza kullanabiliyorsunuz. Kano ders ücretleri ise kursa ve saatine göre değişiklik gösteriyor. Sapanca Gölü, derinliği, su seviyesi ve diğer özellikleriyle bu spora olanak sağladığı gibi meraklıların eğlenceli zaman geçirmesine yardımcı oluyor.

Natürköy Sapanca’ nın Mahmudiye Köyü’nde,  yeşilin binbir türlü dokusunu barındıran bir vadinin tam ortasında, ziyaretçilerine doğanın bütün güzelliklerini doyasıya yaşatmak için tasarlanarak.

Etrafında göletleri, şelaleri, barbekü alanları, restorantı, kır düğünü alanı, yürüyüş parkurlarıyla içinizi açıyor.

Natürköy; seminer ve toplantı salonları, kütük ev konaklama alanları, bölgeye özgü ve dünyadan başka hayvanların da barındırıldığı  noktasal mini hayvan yaşam alanları ile diğer aktivite alanları alanlarıyla misafirlerine geniş bir alan sunuyor.

VECİHİ KAPISI

Vecihi Kapısı Osmanlı mimarisinden kalma geçmişe ait eserler arasındadır. Kemer Mezarlığı girişindeki bu yapıya Vecihi Kapısı ismi verilmiştir. Osmanlı Dönemi’nden günümüze kalmış bir tarihi eserdir.   Hikâyesi rivayetlere göre İpek Yolu üzerinde yer alması ve ticaret yapılırken giriş çıkış kapısı görevi görmesine dayanmaktadır. Ayrıca Vecihi Kapısı’nın Mimar Sinan eserlerinden biri olduğu da söylenmektedir.
+

Bungalov Bul

Gerekli alanlar aşağıdakiler tarafından takip edilir *